طراحی سنگ لابی با سنگ معرق

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


یکی از نوآوری هایی که سال ها پیش در صنعت سنگ صورت گرفته است تهیه و تولید سنگ معرق می باشد. ساخت سنگ معرق را در گذشته با سختی های بسیار و به صورت دستی به انجام می رساندند. به دلیل نبود دستگاه های پیشرفته برای انجام این کار ریزه کاری هایی که بر روی سنگ معرق ایجاد میشده است بسیار محدود بوده است.

اما امروزه دیگر از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می گردد که این امکان را فراهم می آورند تا سنگ معرق را بتوان در ابعاد بسیار بزرگ تولید نمود که این دستگاه ها عبارتند از:

دستگاه برش سی ان سی سنگ

دستگاه برش واترجت سنگ

 

برای آن که بتوان سنگ معرق را به راحتی حمل نمود به صورت چند تکه تهیه می گردند و در محل نصب مونتاژ نهایی صورت می گیرد. با این کار می توان از آسیب دیدن سنگ معرق در زمان حمل و نقل آن جلوگیری نمود.

با توجه به ریزه کاری هایی که قرار است بر روی سنگ معرق صورت گیرد و سایز سنگ معرق قیمت آن مشخص می گردد و هرچه ریزه کاری ها بیشتر و سایز سنگ بزرگ تر باشد قیمت سنگ معرق نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

البته یکی از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت سنگ معرق تاثیر بسزایی می گذارد نوع سنگی می باشد که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد.

از انواع سنگ ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود که استفاده بیشتری برای سنگ معرق دارا می باشند:

سنگ مرمر ایران

سنگ دهبید

سنگ امپرادور

سنگ لته ترکیه

 

از مواردی که در آن از سنگ معرق بسیار استفاده می گردد به عنوان سنگ لابی و همچنین سنگ کف آسانسور می باشد. شما باید در نظر داشته باشید که استفاده از سنگ ایرانی به عنوان سنگ معرق می تواند هزینه را برای شما ارزان تر نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.


خرید و فروش سنگ ساختمانی
ãäÈÚ

مشخصات

  • منبع: http://imaxstone.rozblog.com/post/3
  • کلمات کلیدی: معرق ,استفاده ,دستگاه ,صورت ,نمود ,قیمت ,ریزه کاری ,کاری هایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها